طراحی سایت دلخواه شما و مشاوره رایگان
با نهایت دقت طراحی و برنامه نویسی وب سایت شما را انجام میدهیم. این ادعا را داریم که تا پایان پروژه وب سایت شما چندین و چند بار توسط گروه های مختلف وب سایت شما مورد بررسی قرار میگیرد. ما حتما هوای نمونه کار و مشتری خود را خواهیم داشت. نمونه کارهای خود را که با بالاترین کیفیت و استاندارد طراحی شده است را به همه مشتریان دیگر خود معرفی می نماییم. این کیفیت واقعا اتفاقی نیست بلکه از حساسیت ما بر روی تمامی پروژه های و سفارش های گرفته شده نشعت میگیرد.
بررسی کنید
بیشتر بدانید...

قابل ارتقا

در آینده اگر نیاز به تغییر و یا ارتقای سایت خود داشته باشید به سادگی می‌توانید نوع کاربری سایت را تغییر دهید. همچنین تمامی قالب‌ها به صورت اختصاصی و ریسپانسیو طراحی می شوند و سازگار با موبایل و تبلت می‌باشند.

بهینه سازی شده برای گوگل(سئو)

سایت ها در همان ابتدای برنامه نویسی برای موتورهای جستجوی گوگل و بینگ بهینه سازی شده و در گوگل ثبت می‌شوند. حجم کدهای استفاده شده در طراحی‌ سایت کم می‌باشد. اینکار سرعت سایت شما را بسیار افزایش خواهد داد.

آموزش طراحی سایت

آموزش طراحی سایت یکی دیگر از خدمات ویژه دریانت به علاقه مندان به حوزه طراحی سایت می باشد. دریانت در تمامی پروژه های طراحی سایت در انتهای پروژه تمامی بخش های مدیریتی وب سایت را در چندین جلسه به مشتریان خود آموزش می دهد.

با نهایت دقت طراحی و برنامه نویسی وب سایت شما را انجام میدهیم. این ادعا را داریم که تا پایان پروژه وب سایت شما چندین و چند بار توسط گروه های مختلف وب سایت شما مورد بررسی قرار میگیرد. ما حتما هوای نمونه کار و مشتری خود را خواهیم داشت.
آخرین اخبار
مینیمالیسم صحیح در طراحی وب سایت
مینیمالیسم صحیح در طراحی وب سایت

مینیمالیسم کلمه ای است که می توان از آن در زمینه ها و رشته های مختلف هنری مثل نرم افزارها ، سخت افزارها ، ساخت فیلم و بازی ها ، طراحی صنعتی ، ماشین ها و طراحی وب سایت استفاده کرد و به نوعی می توان گفت که استفاده از مینیمالیسم در همه چیزهای پیرامون ما ممکن است وجود داشته باشد.

چگونه از هک سایت خود جلوگیری کنیم
چگونه از هک سایت خود جلوگیری کنیم

در واقع با اجرای توصیه‌های این نوشته حداقل کاری که کرده‌اید این است که هکر را تا حدی در جمع‌آوری اطلاعات به دردسر انداخته‌اید چرا که این روش‌های غیرمستقیم جواب نمی‌دهند و باید به سراغ روش‌های مستقیم برود.

جدید ترین آپدیت های الگوریتم های گوگل
جدید ترین آپدیت های الگوریتم های گوگل

اگر در حوزه طراحی وب سایت و سئو سایت فعالیت می کنید احتمالا در مورد این که گوگل چگونه وب سایت ها بررسی می کند برایتان سوال ایجاد شده باشد. این سوالات زمانی که یک الگوریتم جدید توسط گوگل ایجاد می شود یا یک الگوریتم دچار تغییر آپدیت می شود…